Liderzy wciąż na czele

Opublikowane przez Rajd Festiwalowy w dniu

W dalszym ciągu Michał Brzóska i Joanna Brzóska-Duda przewodzą stawce Super KJS w klasyfikacji generalnej i w klasie 3 (do 2000 cm3) i jeśli nic złego się nie stanie, to będą pierwszymi liderami liderami Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska w sezonie 2021. Bardzo ciekawa będzie walka o drugą pozycję między Kacprem i Tomaszem Sikora (Renault Clio) oraz liderami klasy 2 (do 1600 cm3) Piotrem Piesko i Arkadiuszem Buczkiem (Honda Civic), którzy po czterech próbach mają taki sam czas.

Drugi przejazd Superjedynek to kolejna wygrana załogi Brzóska/Brzóska-Duda, która niemal podwoiła przewagę nad drugimi po trzech próbach Piesko i Buczkiem. Czwarta próba (Premiery) to tym razem zwycięstwo załogi Sikora/Sikora, która tym samym zrównała się z liderami klasy 2. Liderzy Super KJS-u rozdzielili na tej próbie załogi walczące o drugą pozycję w klasyfikacji generalnej.

W klasie 1 (do 1400 cm3) nastąpiła zmiana lidera, którymi zostali Rafał Marzec i Marcin Naworol (Honda Civic), którzy na obydwu próbach drugiej pętli byli najszybsi i dzięki temu wyprzedzają Piotr Wołowca i Roberta Sommera w kolejnym Civicu o dwie sekundy. Wydaje się, że w klasie Cento nikt i nic nie przeszkodzi Markowi Zięciowi i Dawidowi Kuczyńskiemu w odniesieniu zwycięstwa, gdyż przewaga nad drugą załogą (Idzi/Kaszowski) wynosi ponad 45 sekund.

Jeśli nie zdarzą się nieprzewidziane zdarzenia, to prowadzenie w klasach RWD, Retro i Gość utrzymają odpowiednio Grzegorz Górski i Marcin Jakubowski (BMW E36 325i), Przemysław Kurek i Radosław Kosewski (Volkswagen Golf II GTi) oraz Wojciech Kaszowski i Bartłomiej Męka (Ford Sierra RS Cosworth).

Kategorie: AktualnościRSPŚ

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek).
Regulamin Serwisu    O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ