Aktualności

Gucwa po raz trzeci

W minioną niedzielę odbyła się 51. edycja Rajdu Festiwalowego, tym razem rozegrana w formule Super Sprintu. Była to też druga runda cyklu Proto Cars Rally Challenge organizowanego przez Pawła Dytkę, który w Opolu zaprezentował zbudowanego w Nysie Ixara, małego elektrycznego samochodu miejskiego.

czytaj dalej

Wyniki live

Wyniki na żywo dzięki Rally & Communication. https://wyniki-online.pl/festiwalowy   czytaj dalej

Rajd Festiwalowy II rundą PCRC

51 Rajd Festiwalowy to również II runda Proto Cars Rally Challenge, firmowaną przez znakomitego kierowcę rajdowego i wyścigowego Pawła Dytko. Nagrodą główną za wygranie całego cyklu są jednodniowe testy zimowe samochodem Proto (w podstawowej specyfikacji Gr N) na torze treningowym w Austrii.

czytaj dalej

51 Rajd Festiwalowy w nowej formule.

27 września po raz 51 odbędzie się w Opolu Rajd Festiwalowy. Zdecydowaliśmy, że tegoroczna impreza zostanie rozegrana w formie Super Sprintu co pozwoli na start w imprezie załogom dysponującym sprawnym samochodem (z ważnymi badaniami technicznymi), których kierowca i pilot mają ukończone 18 lat.

czytaj dalej

Gucwa i Małek na wielką nutę.

Po rozegraniu 12 zaplanowanych prób sportowych i pokonaniu nieco ponad 200 km najszybszą załogą III rundy Kierowcy Roku Opolszczyzny okazali się Tomasz Gucwa i Marcin Małek w Subaru Impreza STI.

czytaj dalej

Masz szansę pomóc Zuzi!! 

Wylicytuj i usiądź w roli Pilota Rajdowego Gracjana Greli – mistrza rajdowego w roku 2017 i aktualnego lidera klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.

czytaj dalej

Już tylko kilka dni …

Już tylko kilka dni pozostało do zamknięcia listy zgłoszeń 49 edycji jednego z najstarszych rajdów w Polsce. Tylko do 4 czerwca załogi mogą zgłaszać się do Rajdu Festiwalowego, który w tym roku przyjmie 100 załóg.

czytaj dalej

Już niebawem 49 Rajd Festiwalowy

100 załóg stanie na starcie 49 edycji najbardziej prestiżowej imprezy motoryzacyjnej w  stolicy polskiej piosenki . Kolejna edycja Rajdu Festiwalowego, który stanowi mistrzowską imprezę dla kierowców amatorów odbędzie się w dniach 09-10 czerwca 2018r.

czytaj dalej

(Prawie) nic dwa razy się nie zdarza

104 załogi wystartowały z opolskiego Rynku na trasę 48. Rajdu Festiwalowego, piątej rundy Kierowcy Roku Opolszczyzny 2017. W sobotę uczestnicy zmierzyli się dwukrotnie z Prologiem zlokalizowanym w Opolu przy ul. Głogowskiej i Wschodniej.

czytaj dalej

Konferencja prasowa

Wielkimi krokami zbliża się 48 edycja kultowego Rajdu Festiwalowego, zapraszamy Państwa na konferencję prasową, na której zostaną przedstawione szczegóły dotyczące imprezy. Konferencja odbędzie się w Solaris Center dnia 7 czerwca 2017r. o godzinie 11:00.

czytaj dalej

48 Rajd Festiwalowy będą utrudnienia w ruchu

W sobotę 10.06.2017r. startem z opolskiego rynku i prologiem rozpoczną się zmagania uczestników 48 Rajdu Festiwalowego w Opolu. Na starcie stanie ponad 100 załóg, to zarówno zawodnicy z licencjami sportowymi jak i amatorzy.

czytaj dalej

2 Mini Rajd Festiwalowy

Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych w niedzielę 28 maja 2017 na 2 Mini Rajd Festiwalowy do domExpo w Opolu. Impreza jest jednym z wydarzeń zapowiadających kultowy Rajd Festiwalowy.

czytaj dalej

ZNDCE partnerem Rajdu Festiwalowego

ZND to światowy lider w zakresie produkcji ogrodzeń tymczasowych ażurowych pełnych, barier oraz drutu. Grupa ZND została założona w 1965 roku w Holandii i obecnie prowadzi działalność w Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Polsce, dostarczając produkty klientom…

czytaj dalej

Rajd Festiwalowy zapowiedziany

Edycja 2017 to z pewnością zmiana konfiguracji trasy i nowe odcinki specjalne, które dzięki nowym zapisom regulaminowym zostaną wydłużone do 2 km. Łącznie organizator planuje 200 kilometrową trasę i aż 22 km OS.

czytaj dalej

SPONSORZY

PARTNERZY

PATRONAT MEDIALNY